Implantolog z 20 letnim doświadczeniem

Od 21 lat, kiedy to założyłem swój pierwszy implant, w Paryżu pod nadzorem
specjalistów ze szpitala Tenon, zajmuję się tą fascynującą dziedziną stomatologii. Dla dobra i satysfakcji pacjentów wykonuję zarówno zabiegi implantologiczne, jaki  i skomplikowane zabiegi chirurgii przed implantacyjnej – sterowaną regenerację kości, sinus-liftingi, zabiegi augmentacji pionowej i wszelkie inne zabiegi wspomagające leczenie implantologiczne. Leczenie implantologiczne przeprowadzam do końca: po odbudowie kości i założeniu implantów, jeżeli jest to potrzebne wykonuję zabiegi plastyki dziąsła w celu poprawy estetyki i funkcji a na koniec odbudowę protetyczną na implantach. Dzięki temu pacjent odzyskuje swój uśmiech i funkcję jaką posiadały własne zęby.

W latach 2000-2003 mieszkałem w Paryżu, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinach chirurgii szczękowej i implantologii zdobywałem umiejętności w zakresie implantologii. Ukończyłem tam prestiżowe podyplomowe studia specjalizacyjne na Uniwersytecie im Kartezjusza. Podejście do pacjenta i zawodu oraz najlepsze wzorce czerpię też z najbliższego otoczenia. Stomatologiem jest moja mama, a siostra jest wziętym chirurgiem okulistą w Paryżu.

Posiadam 20-letnie doświadczenie, tysiące wykonanych zabiegów i zadowolonych pacjentów. Te lata wykonywanych zabiegów oraz ogrom odbytych na świecie szkoleń i konferencji pozwoliły nie tylko na zdobycie wiedzy i praktyki, ale również wybór najlepszych możliwych materiałów i technik stosowanych podczas leczenia i dostosowanych do warunków i pacjenta. Każdego pacjenta zawsze traktuję indywidualnie, staram się sprostać jego potrzebom i oczekiwaniom. Poza bardzo wysoką skutecznością leczenia zależy mi na komforcie pacjenta, wyeliminowaniu bólu i strachu. Dlatego przy każdym zabiegu stosuję znieczulenia komputerowe. W gabinecie posiadam aż 3 modele urządzeń tego typu dostosowane do różnych warunków.

Cały czas poszukuję nowych pomysłów i inspiracji, nie tylko na szkoleniach czy kongresach, ale również odwiedzając najlepsze kliniki na świecie. W ostatnich latach miałem przyjemność być gościem m.in . w prestiżowych klinikach w Singapurze, Madrycie czy Lyonie.

Klinika dr Lee w Singapurze,

Z wybitnym protetykiem dr Gonzalesem w Madrycie

W nowoczesnej klinice implantologicznej w Lyonie